Klaine Sraz - Konečné informace

13. června 2013 v 20:22 | MissKaki

Jak jsem slíbila, dnes konečně dořešíme Klaine sraz:)

Takže začneme Klaine srazem v Praze. Upsalo se vás docela hodně, za což jsme velice rády:) Nemůžeme počítat s tím, že všichni, kdo napsali přijedou, takže, jsem se rozhodla to uděat následovně. Den před srazem nám napíšete maila, že ano, já pojedu. Na mail proto, že já vám odepíšu svůj telefon, který bude potom důležitý, aby jsme se našli. Nebojte, na blogu vám toto přiomeneme. Pokud víte, že na sto procent přijede, můžete na náš mail: Klaine.daily@gmail.com napsat už teď. Ale jak říkám, můžete onemocnět, něco vám do toho vleze...

A teď k samotnému programu. Jsme si vědomy, že málo z vás bydlí jednu hodinu od Prahy.


Sraz v OC Zličín, do 12 hodin odpoledne, u fontány.
- pokud nebudete stíhat, domluvíme se individuálně, kde se v Praze a kdy sejdeme. Pokud stíháte, sejdeme se u fontány, kdo byl ve Zličíně, ví. Kdo ne, určitě ji nepřehednete xD. My s Cherry přijedeme do Prahy z vekým předstihem, takže nebote, že tam nebudeme. Jakmile dorazíte k fontáně, prozvoníte mě. My se s Cherry odebereme a přivítáme vás. Naše poznávací znamení budou růžové sluneční brýle xD

Oběd nebo vyražení na tůru Prahou.
- Tady záleží na domluvě. Pokud budeme mít hlad, tak se rovnou ve Zličíně najíme. Opět, kdo tam byl, ví, co může očekávat. Pro ty co ne, ve Zličíně je od McDonalda, KFC, čínu až po itálii. Myslím, že je to schůdnější řešení, než se dohadovat, kdo co jí nebo nejí. Po obědě by jsme vyrazili do Prahy. Pokud hlad mít nebudem, pujdeme rovnou.

Tůra Prahou
- Metrem se přemístíme do centra Prahy. Doufám, že potěším ty, kdo do Prahy nejezdí nebo tam nebyli vůbec. Projdeme Staromák, Karlův most, Malou Stranu, Hradčany. Není to závazné. Můžeme se rozhodnou v průběhu cesty, že nechceme na něco jít a za něco to vyměnit. Můžeme se třeba podívat do sv. Víta....Cokoliv si usmyslíme.

Nákupy ve Zličíně
- Po procházce Prahou se vrátíme na Zličín. Tady se pořádně zanakupujeme, pořípadě dáme oběd. Závisí to hlavně na domluvě, ale myslím, že na každého se dostane:)

Odjezd
- Odjezd počítám okolo páté hodiny.

Tento sraz je hlavně na seznámení. Pokud si padneme do oka, není problém se třeba v srpnu ještě někdy sejít. Třeba do aquaparku nebo do kina, jak se domluvíme.

Doufám, že se vám plán líbí, ale je nám jasné, že všem vyhovovat nebude xD

Nakonec ješto to, co si vzít sebou.
Peníze - na nákupy, cestu, jídlo. (Prosím o drobné, kvůli metru, nejméně na dvě cesty)
Vodu - Po cestě je možnost zastávky ve starbuks, ale doufám, že vyjde počasí, takže doplňování tekutin je nutnost Xd
Dobré boty - hodně toho pochodíme
A to nejduležitější: Dobrou náladu.))!!!!

PS: Bydlíte-li blízko Chomutova, Mostu nebo Loun, můžete se s námi jet do Prahy autobusem. Pojedeme se student agency. Jeden lístek z Chomutova je za 90 Kč a z Mostu za 80Kč. Z Loun už nevím.

Poslední řádky bych věnovala oslavě konce školního roku. Zatím jste nenapsali, zda by jste měli zájem, každopádně, potřebujeme vědět, jestli se vám to hodí v ten pátek nebo až v sobotu, páč každá si musíme podle toho upravit plán.

A to je prozatím vše:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bee Bee | Web | 14. června 2013 v 15:09 | Reagovat

Jééj mě to bude tak mrzet, když do tý Prahy nepojedu snad se poštěstí a nějak mi to vyjde, jinak na tu oslavu bych jela 100% akorát by se mi to víc hodilo v sobotu =)

2 Peth Peth | Web | 15. června 2013 v 19:23 | Reagovat

Tak to uvažuju že nepojedu. Courat po Praze na to mě neužije... *lenoooch*

3 Bee Bee | Web | 20. června 2013 v 16:43 | Reagovat

Nikam o prázdninách v červenci nejedu, takže jsem odstranila 1. překážku teď tam můžu jet tak na 90% =D=D=D páč musim přemluvit doma ostatní aby mě pustili xD

4 Tamuš Tamuš | Web | 21. června 2013 v 15:35 | Reagovat

Courat celý den po Praze? Uff... no nevím jestli na to mám sílu...

5 Bee Bee | Web | 1. července 2013 v 19:30 | Reagovat

mám problém já sem v životě po Praze necourala sama já nevim kde je OC Zličín a jestli tam pojedu pojedu pravděpodobně vlakem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama