Červen 2013

Marrige Equality in California and Nikolka is BACK!!!

26. června 2013 v 23:00 | Cherry La´Push |  all star
Takže pokud to ještě nevíte tak v Californii už jsou legální sňatky Homosexuálů :). Musim se přiznat, že jsem to nějak nesledovala, protože jsem o tom ani neveděla, ale když jsem přišla na Tumblr a viděla to tam tak jsme byla tak strašně šťastná :D.... Sice je to jenom malý krůček, ale i tak je to krok dopředu a já stále veřím, že těch kroků bude víc a jednou, jednou budou sňatky, adopce a všechno povoleno všude :).. Je to sice asi moje idea, ale já bych si to doopravdy přála, strašně moc :)
A teď něco co nepatří mezi rovnoprávnost manželství.
Nikolka z blogu klaine-kk.blog.cz je zpátky. Jsem doopravdy ráda, že se ti nic nestalo a jseš v pořádku. :D... Ani nevíš jak se všem ulevilo. Všichni jsme rádi :), že tě tu znovu máme i s tvýma úžasnýma povídkama a notebook mě vážně mrzí :(...
I ´m so Happy Today :D
¨
Omlouvám se za tolik gifů :D ale já mám prostě radost :D z obou věcí :D

Russel Fish: The Sausage and Eggs Incident

24. června 2013 v 11:13 | Cherry La´Push |  Ostatní - Chris
Právě jsem zkoukla mini-film Russel Fish: The Sausage and Eggs incident kde hraje Chris Colfer ještě jako hodně mladý :) a musim vám říct, že i když je to doopravdy krátké (jen 8 minut) tak jsem se nasmála :DD... Chris mi v tomhle filmu připoměl mě samotnou na těláku :D.. Tento mini-film vřele doporučuju všem :D.. A i ikdyž k tomu nejsou titulky, určitě tomu budete rozumět :D
Odkaz na dtáhnutí : ZDEKlaine Sraz - Konečné informace

13. června 2013 v 20:22 | MissKaki

Jak jsem slíbila, dnes konečně dořešíme Klaine sraz:)

Takže začneme Klaine srazem v Praze. Upsalo se vás docela hodně, za což jsme velice rády:) Nemůžeme počítat s tím, že všichni, kdo napsali přijedou, takže, jsem se rozhodla to uděat následovně. Den před srazem nám napíšete maila, že ano, já pojedu. Na mail proto, že já vám odepíšu svůj telefon, který bude potom důležitý, aby jsme se našli. Nebojte, na blogu vám toto přiomeneme. Pokud víte, že na sto procent přijede, můžete na náš mail: Klaine.daily@gmail.com napsat už teď. Ale jak říkám, můžete onemocnět, něco vám do toho vleze...

A teď k samotnému programu. Jsme si vědomy, že málo z vás bydlí jednu hodinu od Prahy.

Oslava konce školního roku....

10. června 2013 v 20:02 | Cherry La´Push |  Blog
Ahoj lidi :)...
Jak název článku napovídá, jedná se o menší oslavu konce školního roku. Tento nápad napadl Misskaki a poprosila mě abych o něm napsala článek na blog :). Takže jedná se o to, že kdo mi měl zájem 28.6 nebo 29.6. (necháme na vás) přijet do Chomutova, kde by jsme oslavili konec školního roku sice menší procházkou po našem Bezručově údolí, ale za to by jsme se líp poznali :). Takže kdo by měl zájem pište do komentářů..Děkujeme :)

MissKaki žije!

7. června 2013 v 23:07 | MissKaki |  Novinky blogu

Ahoj, ahoj. Dlouho jsem se neozvala. Částečně to bylo mojí leností a částečně tím, že poslední měsíc ve škole je nejhorší. Ale, mám pár novinek.

Předně, 13.6. se tu objeví informace okolo srazu. Přesně měsíc před akcí samotnou. Takže, ti co se nějak rozmýšlejí nebo jsou rozhodnuti, poznačte si do diářků xD

Další věcí je, že momentálně tady nejspíš nebudu příliš aktivní. Ono se toho moc neděje, a ani žádné novinky nejsou, pač se ani nezačalo natáčet, že xD Tím přecházím k tomu, že se na mém osobním blogu dějí změny. Že bych byla dvakrát aktivní tam, to se říct opravdu nedá. Ale mám velké plány. Pouze jsem chtěla nalákat všechny filmové milovníky na otvíračku mého blogu, která bude přesně počátkem prázdnin.

To je zatím vše. Pouze pár slov. Užijte si ty dva volné dny. Btw viděl někdo z vás nový Star trek? Pokud jo, jak se vám líbil???

Mimo Glee, Darrena a Chrise...

7. června 2013 v 18:55 | Cherry La´Push |  Blog
Tak tohle je článek trochu mimo Glee, Darrena a Chrise. Včera jsem si konečně stáhla film Hostitel, který jsem chtěla vidět a dneska jsem se na něj podívala a musim vám říct, že vás příběh vtáhne a nepustí, musela jsem se kouknout na celý film bez přestávky celé 2 hodiny :).. Tento film vážně předčil mé očekávání. Byl mnohem lepší než jsem si myslela, že bude. Film byl natočen podle knižní předlohy od Stephenie Meyer ( Twilight Saga) a řekněme si to narovinu ta ženská rozhodně talent má, i když někdo Twilight odsuzuje.

Nechci vám hned vyzradit vše a proto přikládám odkaz kde si film můžete stáhnout (Někdy jsou titulky špatně přeložené ale porozumíte tomu :))... ODKAZ ZDE. A byl jsem naprosto překvpená, když v titulkách zazněla jedna z mých oblíbených písní od úžsný kapely Imagine Dragons-Radioactiv.
Doufám, že se na film podíváte a dáte vedět jak se líbil i vám a nebo pokud jste ho už viděly, tak do komentářu můžete napsat váš názor :)
Trailer..

Darren Criss at the House of Blues, Anaheim [6/1/13]

1. června 2013 v 10:50 | Cherry La´Push |  Photos - Darren
Další fotky z koncertu...Obrázky jsou trochu větší :), ale když se je člověk snaží zmenšit tak to vypadá strašně :)..Zdroj obrázků Tumblr + můj Tumblr- (pokud má někdo zájem jukněte se i tam, najdete tam plno dalších fotek- cherrylapush.tumblr.com)