One more night 6. kapitola

20. května 2013 v 19:12 | Cherry La´Push |  One more night - FF
Omlouvám se, ž eje píšu tak krátký, ale nějak mi to nejde ( pokusim se zlepšit slibuju :) )


Za celý den jsem se s nikým z Glee clubu nepotkal, s nikým jsem neměl hodinu a byl jsme za to rád. Nechtěl jsem jim vysvětlovat co to mám s obličejem. Když jsem chtěl odejít ze školy, abych nemusel na zkoušku tak mě někdo zastavil. "Kurte, kam utíkáš, vždyť je přece zkouška." Když jsem se otočil uviděl jsem Blaina, který najednou ztuhl a úsměv z tváře mu zmizel. "Panebože kdo ti to udělal Kurte?" zeptal se s tak medovým hlasem až jsem měl pocit, že roztaju. "N-nikdo." zakoktal jsem. "Nelži mi Kurte poznám to!". "Blaine vážně nikdo, jen jsem nemehlo a spadnul jsem toť vše." řekl jsem trochu prudčeji než jsem chtěl. "Dobře, jen se nerozčiluj a pojď prosímtě na zkoušku." řekl a už mě táhnul do zkušebny, kde už všichni seděli.
Na zkoušce vše proběhlo hladce, sice se mě všichni ptali co to mám s obličejem a já jim řekl to samé jako Blainovi. Hlavně aby to dál nerozebíraly. Ale jinak zkouška proběhla v naprostém klidu. Tentokrát zpívala Santana a to písničku If I can´t have you. Její vystoupení bylo naprosto dokonalé.A mě se alespoň díky tomu zvedla nálada. Po skončení zkoušky jsem se ještě vidal ke skříňce abych si tam mohl odložit věci, které nepotřebuji. Takže jsem ze školy vycházel jako poslední. Nepřekvapilo mě, že na parkovišti už nejsou žádná auta, jen to moje a tak jsme se k němu rozběhl jako kdybych čekal, že si na mě ti dva počkají i tady, ale něco mě zarazilo. Moje auto mělo propíchané naprosto všechny pneumatiky. "Co to do háje je!" začal jsme křičet. Už jsem toho vážně začínal mít dost a vzteky jsme si kopnul do jedné z pneumatik. Nezbilo mi nic jiného než si sebrat potřebné věci z auta a jít domů pěšky.
Už jsem byl v půli cesty, když u mě zastavilo auto a vykoukla z něj nagelovaná hlava. "Naskoč si, svezu tě." Byl to Blaine a jelikož jsem už nechtěl dál jít pěšky tak jsem nasedl do jeho auta. "Děkuju." pípnul jsem. "Nemáš za co, vlastně kde máš auto ?" zeptal se. Nevěděl jsem jestli mu mám říct pravdu nebo ne. Něco ve mě mu tu pravdu říct chtělo, ale na druhé straně tu byl Karofsky a Azimio a jejich výhružka smrtí. A tak jsem se rozhodl mu radši nic neříkat. "Nechtělo nastartovat." zalhal jsem a celou cestu domů jsem už nepromluvil.
Blaina jsem akorát navedl k mému domu, ale jakmile jsem chtěl vystoupit chytil mě za ruku a já se na něj otočil. "Kurte, vím, že jsi mi řekl, že jsi spadl, ale takovéhle modřiny člověk nemá z toho, že spadne. Jestli se bojíš to někomu říct, tak to řekni aspoň mě, já to nikomu neřeknu. A navíc po tom co jsem viděl to ve sborovně jak na tebe vyjel Puck a potom na tebe chtěli hodit tu tříšť na tom parkovišti, ti doopravdy nevěřím ten fakt, že jsi spadnul." Koukal jsem na něj a nevěděl jsme co říct. Cítil jsem akorát jak mi po tvářích začínaj stékat slzy a za to bych se nejradši nafackoval. Pak jsem už jenom ucítil jak mě objaly dvě paže a já se rozbrečel ještě víc. "To bude v pořádku, Kurte" konejšivě mě hladil po zádech. "Jem mi musíš říct co se stalo." Odtáhl jsme se a věděl jsme že mu můžu říct naprosto všechno. A tak jsem tedy začal. Když jsem skončil tak na mě Blaine koukal s pusou dokořán a pak se vzpamatoval. "Kurte, tohle musíš někomu říct, nemůžeš to nechat jen tak, to přece nejde." "Ne, já prostě nemůžu." odpověděl jsem. " Jestli se bojíš tak ti budu dělat bodyguarda a společně se mnou i celý glee club, co ty na to? Jsem přece tvůj kamarád a ty si přece mají pomáhat ne?" usmál se, ale mě při vyslovení slova kamarád znova píchlo u srdce. Ale byl jsem rád, že má o mě strach je tady pro mě, když se něco bude dít.
Zůstali jsme sedět v autě docela dlouhu a nakonec jsme si vyměnili čísla. A já jsem byl rád, že když Blaine nebude nikdy nic víc tak, že bude aspoň můj kamrád.
Jakmile jsme vylezl z auta ven rozdrnčel se mi telefon a na displeji stálo Rachel. Okamžitě jsem to zvedl. "Ahoj Rachel, jak se máš?" zeptal jsem se. "Skvělě." odpověděla mi veselým hlasem. "Hele kdy by jsi měl čas na to kafe?" " Kdykoliv" odpověděl jsem. "Dobře, takže se sejdeme v Lima Bean tak za půl hodiny co ty na to?" tím mě docela překvapila, nevěděl jsem, že to půjde tak rychle, ale souhlasil jsem a za půl hodiny jsme seděl v Lima Bean společně s Rachel. Probírali jsme úplně všechno, přes muzikály až po různé blbosti. Pak jsem si vzpoměl na to, že Blaine chtěl abych se o něm před Rachel zmínil a i když se mi nijak zvlášť nechtělo tak jsme to uděl. Jediné co z toho vzešlo byl fakt, že se Blaine Rachel líbi taky a to byl ten poslední trn v mém srdci který se zabodával čím dál hlouběji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rachel22 rachel22 | Web | 20. května 2013 v 19:34 | Reagovat

nevadí, že jsou krátké, o to jsou lepší :) no aspoň, že nějaké kapitolky jsou :)

2 Andílek Andílek | Web | 20. května 2013 v 22:22 | Reagovat

moc hezký

3 Bee Bee | Web | 21. května 2013 v 15:17 | Reagovat

došly mi slova=D=D=D mě to nepřišlo ani moc krátké tak akorát prostě =) a moc se těším na další díl =)

4 Christy Christy | Web | 21. května 2013 v 16:31 | Reagovat

Parádní. To se časem zlepší...myslím ta délka povídek. Prostě do toho tak spadneš a nebudeš chtít přestat, jako já u některých kapitolek ;-)
jinak doufám, že Rachel s Blainem nebudou nebo tě trefí :-P Jinak krásné ;) a už se těším na další díleček.
Nechci Rachel nesnášet, takže bych byla ráda, kdyby odpádlovala někam pryč od Blaina :D

5 Bee Bee | Web | 21. května 2013 v 16:39 | Reagovat

jj dík a chtěla jsem se zeptat ohledně toho srazu asi by to nešlo udělat před prázdninama že? a co to tu plácáma ni neivm jestli by mě pustili třeba do Prahy ale kdy by byl ten sranz v ústeckym tak jeud =)

6 mimi mimi | 21. května 2013 v 20:09 | Reagovat

Je to akorat je to nadherny taky nechci aby byl blaine s rachel :D doufam ze se blaine s kurtem daj btzo dohromady vzpominam si nax ten trailer tak sem zvedava jak to bude pokracovat :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama