One more night 4.kapitola

2. května 2013 v 22:00 | Cherry La´Push |  One more night - FF
4. Kapitola, tentokrát rochu kratší..

Celý den jsem se mu potom snažil výhybat ani nevím proč jsem to dělal, ale připadalo mi to tak lepší. Sice jsem věděl, že se mu nebudu moct vyhýbat do nekonečna, protože máme zkoušku se sborem, ale tak nějak jsem doufal, že tam třeba nepříjde, protože odešel dřív domů, kvůli tý tříšti, kterou na sobě měl. Ale jen co jsem přišel na zkoušku, seděl tam. A dokonce vypadal, že se mu povedlo sundat velké množstvý tříště z vlasů. Sedl jsem si dozadu, kde mi už Mercedes držela místo, jenže bylo hned vedle Blaina. "Páni, Kurte nebejt gay, tak po tobě vážně dneska i vyjedu jak ti to v tom oblečení sekne" zasmála se Mercedes. "Děkuju, Mercedes" usmál jsem se a všimnul jsem si, že se na mě Blaine po očku díval. Když jsme byli všichni pan Schuester začal se svým výkladem. Snažil jsem se ho poslouchat, ale moc to nešlo, protože jsem na sobě cítil Blainovi pohledy a to mě docela znervózňovalo. "Kurte" oslovil mě Blaine a já trochu při tom oslovení nadskočil jak jsem se lekl. "Nemusíš se lekat" usmál se. "Jen jsem ti nestihnul poděkovat za tu pomoc s tou tříští, nebejt tebe tak to mám ve vlasech asi ještě teď." "Nemáš zač." Lehce jsem se na něj usmál.
Pan Schuestr zrovna začal psát na tabuli zadání pro tenhle týden, a tak jsem radši začal dávat pozor. "Tak zadání pro tento týden jsou písničky, které ukážou co právě cítíte" začal Pan Schue. Já jsem přesně věděl jak se cejtím a chtěl jsem to ze sebe dostat a tohle byla ta nejlepší možnost. "Pane Schuestre" zvedl jsem ruku, "mohl bych tu ísničku zazpívat teď, myslím, že mám přesně takovou". "Samozřejmě Kurte, budeme rádi." řekl a posadil se na židli a tím mi dal jasně najevo, že je to teď moje.
Přišel jsem za našim klavíristou a řekl, jakou písničku bych chtěl zpívat. Naštěstí ji znal. Občas mě děsilo kolik písniček znal, byl pomalu jako robot, který si pamatoval naprosto všechny písničky na světě. A já mohl začít.
Mmm...

Svět se zdá být tak chladný
Když čelím tomu všemu sám
Trochu děsivé se pohnout
A poznat jak rychle jsem vyrostl

A divím se kam jsem zapadl
Oh ta představa života v mojí hlavě
Všichni se na mě koukali s otevřenou pusou. A já pokračoval dál.
Oh ano
Já budu
Sama silný
Uvidím skrz déšť
Najdu svou cestu
Budu pokračovat
Putováním po téhle cestě
Dokud konečně nedosáhnu svého snu
Dokud žiju, dokud dýchám
Můj osud, yeah yeah …...
Song: I Will Be-Christina Aguilera
Když jsem dozpíval všichni se postavili a začali mi tleskat. "Páni Kurte to bylo naprosto excelentní." řekl pan Schuester. "Takhle nějak si představuju vaše vystoupení, chci aby jste se nebáli a ukázali, vaše city a emoce jako Kurt, ještě jednou dobrá práce Kurte." "Děkuju" poděkoval jsem a vracel jsem se zpátky na místo. Mercedes mě objala a málem mě rozdrtila v jejím obětí. "Mercedes lámeš mi všechny kosti" zasmál jsem se. "Jé promiň" omlouvala se "ale byl jsi vážně užásnej". "Děkuju".
Po skončení hodiny jsme se všichni vydali domů. Já jsem byl zrovna na cestě ke svému autu. Když mě zastavila Rachel. "Kurte, počkej! Musim se ti omluvit, ale zítra bohužel nebudu moct jít. Tátové mají lístky na jeden úžasnej muzikál a já jim slíbila, že s nimi půjdu, ale můžeme to přehodit na někdy jindy, že jo ?" nahodila ten nejsmutnější výraz a já souhlasil. Aspoň budu mít zítra volno a můžu celej den jenom ležet. "Dobře děkuju moc, ještě ti zavolám" zamávala mi a už odbíhala ke svému autu. Jen jsem se usmál a nasedl do toho svého a vyrazil domů.

Song, který Kurt zpíval:


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bee Bee | Web | 3. května 2013 v 14:48 | Reagovat

jéj těším se na další =) a ta písnička je úžasná  =)

2 mimi mimi | 3. května 2013 v 16:17 | Reagovat

Skvely tesim se na pokracovani :))

3 mimi mimi | 3. května 2013 v 16:17 | Reagovat

Skvely tesim se na pokracovani :))

4 Andílek Andílek | Web | 3. května 2013 v 17:48 | Reagovat

teda musím říct, vážně skvělá povídka, výbornej nápad

5 Christy Christy | Web | 4. května 2013 v 22:15 | Reagovat

Těším se na další...moc!! Taky bych po Kurtovi/Chrisovi skočila, kdyby byl poblíž a kdyby nebyl gay samozřejmě :-D Takže hurá na další díleček ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama