One more night 3. kapitola

1. května 2013 v 21:18 | Cherry La´Push |  One more night - FF
Po dlouhé době 3. kapitola :)

Sobota se kvapem blížila a já byl z toho čím dál víc nesvůj. Rachel sice byla docela fajn, ale nechtěl jsem jí dávat dohromady s Blainem. "Panebože, prober se chováš se jak nějaká hysterka sjel jsem v duchu sám sebe". Potom už jsem si nad tím nedovolil dál přemýšlet a radši jsem se věnoval něčemu co mi zaručeně myšlenky naladí na jinou notu. Vzal jsem z police tlustou sbírku muzikálů a pustil jsem si hned první, který jsme uviděl. Musel jsme se pousmát nad tím, který jsem si vybral. Byl to muzikál West Side Story. Zrovna ten patřil k mým oblíbeným a tak jsem ho nedočkavě strčil do notebooku, zachumlal se pod deku a zadíval a zaposlouchal se do děje.Zrovna když Maria a Tony zpívaly Tonight, Tonight tak mi zazvonil telefon. Naštvaně jsem stopnul muzikál, pro mě v tom nejlepším okamžiku, skopal ze sebe deku a natáhnul jsem se pro telefon, který jsme měl položený na nočním stolku. Na displeji svítil nápis Neznámé číslo a tak jsem se to pro zatím rozhodl ignorovat. Vypnul jsem si vyzvánění a s radostí jsem se ponořil zpátky do děje. Když muzikál skončil zaklapl jsem notebook a šel jsem do koupelny. Byl jsem celkem unavený a jelikož už bylo devět večer. Rozhodl jsem se vykoupat, provést svůj večerní rituál a jít spát. Napustil jsem si skoro vařící vanu, ale nijak jsem tomu nevěnoval pozornost. Ve vaně jsem se válel doboru půl hodinu, když jsem z níí vylezl. Osušil jsem se, oblíkl si pyžamo a začal s mím již tak dobře známým večerním rituálem. To mi trvalo další půl hodinu, takže když jsem byl hotov, netěšil jsem se na nic jinýho než na mojí měkkou postel. A jelikož byl zítra pátek a já toho za celý týden měl dost, tak jsem okamžitě usnul.
Ráno mě probudil táta, protože odjížděl do práce o hodinu dřív než obvykle a vrátí se až večer, abych si nedělal starosti. Poté co mě vzbudil už jsem nemoh usnout, a tak když jsem se podíval na mobil nezděsil jsem se jenom nad časem, který ukazoval 6 hodin ráno, ale nad tunou zmeškaných hovorů a plno smsek. Všechno to bylo od neznámého čísla, které mi volalo včera. Měl jsem strach ty smsky otevřít, bůví kdo to byl a bůhví co v těch smskách stálo. Radši jsem si všechno vymazal a nechal to plavat. Vydal jsem se do koupelny abych sáchal ranní hygienu a vše potřebné a vydal jsem se do kuchyně pro svojí obvyklou snídani. Cornflakey s mlíkem. Jen co jsem měl po snídani, vrátil jsem se do svého pokoje. Pečlivě si ustal, vybral oblečení do školy a začal si upravovat vlasy. Když už jsme byl hotov a prohlížel se v zrcadle abych zkontroloval svůj každodenní look, musel jsem konstatovat, že mi to dneska docela hodně sluší. Nebyl jsem zrovna ten typ co se chválí pokaždé když projde kolem výlohy a zastaví se a uvidí tam svůj odraz. To ne spíš jsem hodně velký perfekcionista a co se týče oblečení a mých vlasů, nikdy nejsem spokojený natolik abych se mohl upřímně ze srdce pochválit, ale dneska jsem to konečně říct mohl. Měl jsme na sobě černé kalhoty, bílou košily, černou vestu a zastrčený šátek. Jakmile jsem přestal neustále zírat do zrcadla, popadl jsem tašku a vyrazil do školy.
Zaparkoval jsem na svém obvyklém místě a už jsem si to vykračoval do školy s poměrně dobrou náladou, ale v tom mi zastoupili cestu Azimio a Karofsky. Tentokrát bez Puckermana. " Tak co slečinko, jak jsme se tak koukali do kalendáře tak jsi docela dlouho nedostal tříští tak jako ostatní nemyslíš ?" začal Karofsky. " A tak tu pro tebe máme menší dáreček" dodal Azimio. Už jsem chtěl začít utíkat, když v tom jsem uslyšel něčí hlas. "Hej nechte toho, to nemáte nic lepšího na práci. Vy neadrtálci." Ten něčí hlas byl Blainův. Docela mě to překvapilo a zároveň i pohladilo na duši. "Ale, ale tak to je tvůj novej přítel Kurte" začal se smát Azimio a společně s Karofskym se otočili a obě tříště hodili na Blaina. "Na tebe si posvítíme jindy, slečinko" dodal Karofsky a společně s Azimiem se vydali směrem pryč. " Takový kreténi" zaklel Blaine a otřel si z obličeje trochu ledové tříště. " Jsi v pořádku ?" zeptal jsem se, ačkoliv jsem věděl, že asi moc nebude, když měl tříšť pomalu všude i v pěčlivě nagelovaných vlasech. " Jo, ale děsně to studí, doufám, že ti nestačili udělat nic jinýho ?" Jeho otázka mě celkem zarazila, ale byl jsem rád , že se staral, až jsem z toho trochu zrudl a doufal jsem že to na mě nebylo vidět. " Ne, naštěstí ne, ale děkuju, kdybys nepřišel tak nevim co by mi byli schopný udělat" poděkoval jsem mu a podával mu kapesník na otření tříště. " Počkej, jenom tim kapesníkem to nesundáš, to musí pod vodu jinak budeš lepit" usmál jsem se a popadl Blaina za ruku a mířil s ním na záchody. Vůbec mě nanapadlo co v tu cvhíli dělám, zjistil jsem to až o párr minut později, ale to už jsme byly u záchodu, takže jsem ruku musel dát dolu tak jako tak. Blaine celou cestu na záchod mlčel. Rozmluvil se až když jsme přišli na záchod. "No to mě potěš pánbuh, já vypadám, a mám to i na vlasech, jen to ne. Jestli je namočím, tak budu vypadat jako brokolice a s tim nemůžu jít potom do školy" začal se rozčilovat. Chtěl jsme zachovat vážnou tvář, ale prostě to nešlo a já se začal smát. Blaine se na mě otočil s výhružným pohledem, ale jakmile mu to celé došlo začal se smát taky. Když jsme se přestali smát tak nás oba bolelo břicho. Ale když jsem viděl blaina zápolit s jeho vlasy a obličejem, který byl olepený tak jsem se mu rozhodl pomoc. Vytáhl jsem další kapesník, namočil ho a začal Blainovi vyndavat z nagelovaných vlasů led. Byl jsem tak zabraný do toho abych mu moc neponičil účes, že jsem si nevšiml, že tam Blaine jen tak stojí a celou dobu na mě kouká. Jakmile jsem si toho všimnul rozhostilo se mezi náma naprsté ticho, nikdo nevěděl co říct. A tak jsem si jen sebral věci a s omluvou, že už musim se se rozloučil.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mimi mimi | 1. května 2013 v 23:40 | Reagovat

nadherny moc se tesim na pokracovani :))

2 rachel22 rachel22 | Web | 2. května 2013 v 16:41 | Reagovat

:) že by si to uvědomoval? A byl to vlastně Blaine, kdo volal Kurtovi? Těším se na pokračování :)

3 bee bee | Web | 2. května 2013 v 19:34 | Reagovat

tý jo vůbec nevím o tom, že je tu náká povídka kruci!! =D=D=D=D a zrovna sem na to přišla, když nemám čas xD až se sem stavím, doufám, že na to nezapomenu, páč tohle si chci opravdu přečíst! =D=D=D

4 Bee Bee | Web | 3. května 2013 v 14:42 | Reagovat

totally awesome =D=D=D nejvíc mě rozesmála ta brokolice.Ten konec byl prostě nejlepší =)

5 Christy Christy | Web | 4. května 2013 v 22:11 | Reagovat

Brokolici nemám ráda :-DD Napadlo mě to okamžitě, jak jsem to přečetla...jinak jsem zvědavá či telefonáty to jsou...doufám, že od Blaina a ta část na záchodech...naprosto si to umím představit ;-D Těším se na pokračováni, takže si jdu přečíst 4. kapitolku :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama