Novinky a první člen Black Listu

16. května 2013 v 9:37 | MissKaki |  news
Rozhodla jsem se napsat první článek do naší rubriky blacklist. Momentálně jsem doma, jelikož mi není dobře od žaludku, takže mám čas. Jinak bych vás poprosila o vyjádření, jestli by jste do té Prahy chtěli jet. Ten kdo je z okolí Chomutova i Mostu to má jednoduché, jelikož jsme se rozhodli, že pojedeme se student agency, kde to z našeho bydliště vyjde na 90 Kč a z Mostu na 80 Kč...Chceme jen vědět, jestli s několika z vás můžeme počítat. Ale teď už k našemu tématu

Zítra se koná mezinárodní den proti homofobii. Náš blog se určitě nějakým způsobem zapojí (Pravděpodobně to bude článek o tom, jak jsou na tom lidská práva v tomto ohledu ve světě) . Jako další novinku bych uvedla, že se ve sněmovně bude hlasovat o zlegalizování OSVOJENÍ (neříkám adopce) homosexuálů. V tom případě by totiž mohlo mít dítě dva rodiče stejného pohlaví, když jeden z partnerů je jeho biologický rodič...Tomu se říká demokracie...

Podle mého je to na jednu stranu dobré, na druhou mi to připadá, jako jakýsi minimální ústupek a přitom to bude vypadat jako veliká změna. Vždyť u nás nejsou zlegalizované ani SVATBY, pouze jakési potupné registrované partnerství. Protože manželství dvu lidí je ta nejposvátnější věc (a kvůli tomu se každé druhé rozvede)....

Taky Vám přijde tak NEHORÁZNĚ POKRITECKÉ, že se každý ohání standartem klasické rodiny, když v ní polovina lidí( možná i víc, jelikož je podle nich vzor: máma, táta a dítě) nežije??? Jsou rozvedení nebo mají jiného partnera a z vlastní zkušenosti vím, že nic nebolí víc, když se vám rozpadne rodina, v které žijete 15 let a vše se změní. Rodiče žijí každý jinak a jednoho vídáte míň. Vím to, zažila jsem to... Tak ať mi nějak idiot, který se snaží udržet morální hodnoty neříká, že by každé dítě z děcáků či pěstounů netoužilo po MILUJÍCÍCH rodičích, než aby do 18 žil sám, pak ho vyhodí a starej se.

Padla otázka, jaké to takové děti budou mít ve škole, když se někdo zeptá, kdo je jeho máma a on řekne např. Pavel. Podle mě lepší (zaprvé nevím, proč by to měl říkát, dotyčný má dva táty a ani jeden není máma) než kdyby řekl: "Já nemám nikoho." To je totiž katastrofa. Že se lidé zlobí a litují, kolik je dětí bez rodiču a když je možnost, aby měli hezký domov, tak jim to najednou není dobré. Tak proč si každý z nich nevezme nějaké dítě z domova, když se jim tohle nelíbí.

Pokud jsou děti, kteří žijí pouze s rodiči stejného pohlaví vystavené nebezpečí tomu, že budou zle vychované, tak to potom všechny zločiny páchali oni ne? Počkat to není pravda, spáchali je ti, co byli vychováni mužem a ženou (nebo pouze jedním z nich)

Pokud budeme mlčet, nikdy nic nezměníme. Chytří lidé, kteří podporují adopce, se totiž nikde nevyjadřují. To totiž ti chytří dělají. Ví, že i tísic chýtrých nepřehlučí jednoho hloupého. Jenže teď se už ozvat musíme, protože jestli ne, budeme v očích světa jako stát hupáků, idiotů a pokritců.
A já v takovém státě žít nechci....

Pokud si chcete přečíst, jednu velkou snůžku hovadin, ať už od lidí, kteří stojí ve vládě této země nebo našich spoluobčanů ZDE máte možnost. Doporučuji diskuzi (ale ne pkud máte slabý žaludek)

Závěrem: Podle většiny lidí v tomto státě je polovina z nás (i se mnou) žijící pouze s jedním rodičem nenormální.
Protože normáni je MÁMA, TÁTA, DÍTĚ

A jaký je Váš názor?

The_and_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rachel22 rachel22 | Web | 16. května 2013 v 16:07 | Reagovat

evidentně jsem taky nenormální... Česko jsou národ ignorantů... den proti homofobii? Tak to budu hlásat celý den ve škole :)

2 Andílek Andílek | Web | 16. května 2013 v 16:34 | Reagovat

asi bych se měla učit! Ale tenhle článek a článek na novinkách a diskuze mě zvedla ze židle a převrátila mi denní program.
Jak píše rachel jsme národ ignorantů a každý je s rozumem na bodu mrazu tedy pod bodem mrazu a těžce hluboko. Divíš,když žijeme v puritánské zemi? Z těch názorů je mi na zvracení (že jsem se radši fakt neučila).Den proti homofobii? Super!!
Souhlasím s názorem, že je lepší, aby děti vychoval klidně homosexuální pár, než aby vyrůstalo v děcáku. Protože jak nám vštipovali ve škole na hodinách psychologie dítě potřebuje lásku. A je přece jedno jestli jí dostane od maminky a tatínka nebo homosexuálního páru.

No co si budeme povídat? Jsme národ nevzdělanců. Jsme netolerantní. Není to tak dávno, co jsem byla svědek homofobie na vlastní kůži. Můj osobní příběh: můj ex se zřejmě našel, po několika letech a vypadlo, ze něj, že je zřejmě gay. No podle toho jak se občas choval ke mě a svým bývalým si asi léčil nějaký komplex, zřejmě tohle. No a můj tatík to tak zmínil někde mezi řečí. A už byl oheň na střeše, jak je to nemorální a že nechápou co to je novou modu. Že by neskoukla, kdyby za ní přišlo její dítě a oznámilo jí, že je buzerant (fuj hnusný slovo). No bylo mě z toho na blití.

Koukám, že jsem se rozepsala :D. Takže asi skončím a vrátím se k pedagogice, snad mě zklidní :-D

3 Peth Peth | Web | 16. května 2013 v 20:07 | Reagovat

Na jednu stranu je fakt, že rodina je matka, otec a dítě. To je nezpochybnitelný fakt a tak by to být mělo. Na druhou stranu je lepší dva otcové než státní výchova-nevýchova

4 Janička Janička | Web | 16. května 2013 v 21:52 | Reagovat

"Je mi smutno...": říkal Forest Jenny a vyprávěl jí, jak nechal dům jejího otce srovnat se zemí, protože to si ona vždycky přála. Její otec jí dělal hrozné věci a ona si prostě jenom přála být ptáčkem, aby mohla uletět. Přesný důkaz toho, že člověk může žít s vlastní rodičem, který mu bude hrozně ubližovat, nebude šťastný. Bude trpět a nebude si přát nic jiného, než aby ho někdo na světě měl prostě rád. Co by tehdy dala Jenny za jakoukoliv rodinu, kde by ji milovali. Byla poznamenaná natolik otcovou tyranskou povahou, že se přes to nikdy nedokázala přenést. Stále jí bylo smutno...
Někdy prostě nemáte dost kamenů! :-(

5 obsessed obsessed | E-mail | 17. května 2013 v 20:44 | Reagovat

[3]:Rodina nie je o tom kto to dieta fyzicky "spravi" ale o laske a vychova. To, ze rodina je matka, otec a dieta NIE JE nespochybnitelny fakt. Rodina tu nie je na to aby to vyzeralo navonok dobre, ale na to, aby to dieta bolo realne vychovavane a bolo vychovavane s laskou.
BTW, web "love knows no gender", vsade Klaine a BUM. rodina je matka otec dieta. Presne ako hovoris, laska sa neobmedzuje na pohlavie. A presne o laske je rodina. preco by tam pohlavie malo rozhodovat??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama