Květen 2013

Darren Criss Listen Up Tour- Videos

31. května 2013 v 15:07 | Cherry La´Push |  Novinky - Darren
Tak a teď jsou na řadě videa, což tnamená i nové písničky :) Užijte si je :)
Moje asi nejoblíbenější Once Upon a Time :)
Další v CČ..

Darren Criss Listen Up Tour

31. května 2013 v 14:56 | Cherry La´Push |  Novinky - Darren
Jak všichni víte, tak Darren zahájil své Listen Up tour a už má za sebou 2 dny koncertování a to v San Franciscu a Los Angeles. Můžu říct, že jakmile jsme otevřela Tumblr tak na mě vyskočily samé fotky z koncertů a nemluvě o videích :D. Samozřejmě, že jsem si je všechny prohlédla a písničky poslechla. Můžu vám s radostí oznámit, že jeho nové písničky jsou naprosto úžasné a není snad ani jedna, která by se mi nelíbila :)
Fotky v CČ... ostatní v dalších člaáncích je toho holt hodně :D

Happy 23 rd B-day Chris Colfer

27. května 2013 v 21:30 | Cherry La´Push |  Ostatní - Chris
Tak dneska slaví narozeniny náš úžasný Chris Colfer :)... Takže všechno nejlepší :D

Klaine Sraz - Datum

21. května 2013 v 20:38 | MissKaki |  Klaine sraz

Takže, po dlouhých debatách jsme se rozhodly ke konečnému datu.

Sraz jsme napánovaly na toto datum:

13.7. 2013 v Praze.


Je to s víc jak měsíčním předstihem. Doufám, že vyhovuje:) Takže, co vy na to?:)

One more night 6. kapitola

20. května 2013 v 19:12 | Cherry La´Push |  One more night - FF
Omlouvám se, ž eje píšu tak krátký, ale nějak mi to nejde ( pokusim se zlepšit slibuju :) )

Mezinárodní den proti homofobii

17. května 2013 v 0:00 | MissKaki |  Boj proti homofobii

Tento den je mezinárodně uznaný jako den proti homofobii. Tak by jsem chtěla říct pár slov...

Jak to vypadá s hmofobií v ČR? Blbě. Nejhorší je, když potkáte na internetu hofoba, který ani neví, že je. To se mi stalo o prázdninách. Psala jsem do diskuze pod článek Prague Pride, kde, jak si asi mžete představit, nepadala zrovna slova podpory. Nazvala jsem čechy homofoby a když jeden jedinec na můj komentář "reagoval" napsal na tento můj komentář:

Napsáno 18.8. 2012
Hlavně že před ústavou jsme si všichni rovni. Já se děsím dne, kdy narazím na nějakého homofoba s těmi jeho předpotopními názory. Pokud máte problém s vírou tak mi něco vysvětlete. Pokud Bůh stvořil všechny lidi, stvořil tak i homosexuály. Tak proč nechává své přívržence říkat, že si to vybrali sami? Kdyby mi bylo víc a bydlela v Praze, hned bych se pochodu zúčastnila. Nechápu, co vám vadí. Vy poznáte homosexuála na ulici? Já teda ne. Prý žijeme v moderní společnosti, ale názory, které má většina obyvatel, jsou dosti a musím to tak říct odporné. Každá urážka je pro mě jako rasismus proti jiným rasám a je o to smutnější, že homosexuálové nejsou odlišná rasa. Jsou to normální lidé se stejnými právy, takže nechápu proč se nemohou vzít a vychovávat děti. Radši uvidím vyrůstat dítě rodině, kde jsou partneři stejného pohlaví, jsou šťastní a dítě vyrůstá obklopeno láskou než v rozpadlé rodině, kde je muž a žena a mluvím z vlastní zkušenosti. Opravdu mě mrzí smýšlení většiny obyvatel:(

Odpověď (jedna z mnoha, ale tato mě pobavila nejvíc
homofob - tedy člověk s fóbií na lidi?? A pokud nepoznáte homosexuála na ulici, tak jste se měla podívat dnes do průvodu...Rv

Hmmm...Takže už ani homofobé neví, že jsou homofobé a ještě sami sebe starpňujou, že to neví...To jsme to dopracovali...

Pokud máte ještě chuť, pokračujte dál.

Novinky a první člen Black Listu

16. května 2013 v 9:37 | MissKaki |  news
Rozhodla jsem se napsat první článek do naší rubriky blacklist. Momentálně jsem doma, jelikož mi není dobře od žaludku, takže mám čas. Jinak bych vás poprosila o vyjádření, jestli by jste do té Prahy chtěli jet. Ten kdo je z okolí Chomutova i Mostu to má jednoduché, jelikož jsme se rozhodli, že pojedeme se student agency, kde to z našeho bydliště vyjde na 90 Kč a z Mostu na 80 Kč...Chceme jen vědět, jestli s několika z vás můžeme počítat. Ale teď už k našemu tématu

Zítra se koná mezinárodní den proti homofobii. Náš blog se určitě nějakým způsobem zapojí (Pravděpodobně to bude článek o tom, jak jsou na tom lidská práva v tomto ohledu ve světě) . Jako další novinku bych uvedla, že se ve sněmovně bude hlasovat o zlegalizování OSVOJENÍ (neříkám adopce) homosexuálů. V tom případě by totiž mohlo mít dítě dva rodiče stejného pohlaví, když jeden z partnerů je jeho biologický rodič...Tomu se říká demokracie...

Podle mého je to na jednu stranu dobré, na druhou mi to připadá, jako jakýsi minimální ústupek a přitom to bude vypadat jako veliká změna. Vždyť u nás nejsou zlegalizované ani SVATBY, pouze jakési potupné registrované partnerství. Protože manželství dvu lidí je ta nejposvátnější věc (a kvůli tomu se každé druhé rozvede)....

Taky Vám přijde tak NEHORÁZNĚ POKRITECKÉ, že se každý ohání standartem klasické rodiny, když v ní polovina lidí( možná i víc, jelikož je podle nich vzor: máma, táta a dítě) nežije??? Jsou rozvedení nebo mají jiného partnera a z vlastní zkušenosti vím, že nic nebolí víc, když se vám rozpadne rodina, v které žijete 15 let a vše se změní. Rodiče žijí každý jinak a jednoho vídáte míň. Vím to, zažila jsem to... Tak ať mi nějak idiot, který se snaží udržet morální hodnoty neříká, že by každé dítě z děcáků či pěstounů netoužilo po MILUJÍCÍCH rodičích, než aby do 18 žil sám, pak ho vyhodí a starej se.

Padla otázka, jaké to takové děti budou mít ve škole, když se někdo zeptá, kdo je jeho máma a on řekne např. Pavel. Podle mě lepší (zaprvé nevím, proč by to měl říkát, dotyčný má dva táty a ani jeden není máma) než kdyby řekl: "Já nemám nikoho." To je totiž katastrofa. Že se lidé zlobí a litují, kolik je dětí bez rodiču a když je možnost, aby měli hezký domov, tak jim to najednou není dobré. Tak proč si každý z nich nevezme nějaké dítě z domova, když se jim tohle nelíbí.

Pokud jsou děti, kteří žijí pouze s rodiči stejného pohlaví vystavené nebezpečí tomu, že budou zle vychované, tak to potom všechny zločiny páchali oni ne? Počkat to není pravda, spáchali je ti, co byli vychováni mužem a ženou (nebo pouze jedním z nich)

Pokud budeme mlčet, nikdy nic nezměníme. Chytří lidé, kteří podporují adopce, se totiž nikde nevyjadřují. To totiž ti chytří dělají. Ví, že i tísic chýtrých nepřehlučí jednoho hloupého. Jenže teď se už ozvat musíme, protože jestli ne, budeme v očích světa jako stát hupáků, idiotů a pokritců.
A já v takovém státě žít nechci....

Pokud si chcete přečíst, jednu velkou snůžku hovadin, ať už od lidí, kteří stojí ve vládě této země nebo našich spoluobčanů ZDE máte možnost. Doporučuji diskuzi (ale ne pkud máte slabý žaludek)

Závěrem: Podle většiny lidí v tomto státě je polovina z nás (i se mnou) žijící pouze s jedním rodičem nenormální.
Protože normáni je MÁMA, TÁTA, DÍTĚ

A jaký je Váš názor?

The_and_large

Poraďte:)

12. května 2013 v 21:37 | MissKaki |  Admins

Ahoj lidi:) Vím, že teď tu veškerou práci dělá Cherry, ale ta škola...no nic, za týden jsou maturity tak snad bude více času:) Jinak k posednímu dílu se snad ani nebudu vyjdřovat, myslím, že toto to vystihuju:
Tumblr mmley9RAtH1ri7jino1 500

Klaine Sraz

12. května 2013 v 17:35 | Cherry La´Push |  Klaine sraz
Ahoj věrní Klaineři/Klainerky:)
Jak hodně z vás víte, tak na blogu probíhá několik projektů. Báječný projekt Misskaki Hudba 20. a 21. století, pak také samozřejmě Boj proti Homofobii a nakonec ten poslední, ale neméně důležitý Klaine sraz. A o tom bude i dnešní článek.
Několik lidí nám napsalo, že by se rádi sjeli a my jsme za to samozřejmě nesmírně rádi :). Takže by jsme se s vámi chtěli dohodnout kdy se vám to hodí a samozřejmě kde. My bychom byli rádi za Ústecký kraj, ale chápeme, že někdo třeba nemůže ject až tak daleko. A proto se s vámi chceme tímto způsobem domluvit. Kdy by jste mohli, jestli ještě teď nebo až o prázdninách a co je nejvíc důležitý KDE.
Samozřejmě nepopíráme, že by nás potěšilo někde v blízkosti Chomutova :DD...Ale jestli někdo nebude moct, tak se přizpůsobíme :)
Tak pište lidičky :D


Darren Criss at the Topshop Topman LA Store & the Tommy Hilfiger LA Flagship openings (February 13, 2013)

12. května 2013 v 17:10 | Cherry La´Push |  Photos - Darren
Darren Criss at the Topshop Topman LA Store & the Tommy Hilfiger LA Flagship openings (February 13, 2013)