Dark Side 2 kapitola

4. března 2013 v 14:38 | Cherry La´Push |  ff
2.Kapitola :)


Kurt tam stál a díval se přímo na mladého agenta a nemohl uvěřit vlastním uším. Byl jsi naprosto jistý, že byl večer doma. A nebo ne a nebo to co se mu zdálo bylo skutečné. Ne to nemohla být pravda. Tohle bych nikdy v životě neudělal. Panebože nemůžu o sobě přemýšlet jako o vrahovi, vždyť já přece nejsem schopný zabít pomalu ani pavouka na záchodě natož člověka. Nevěděl jsem co mu na to odpovědět, ale z ničeho nic se mi udělalo hodně špatně. Začaly se mi potit dlaně a bylo mi najedou příšerné vedro. Musel jsem se chytit stolu abych nespadl. " Pane Hummele je vám něco nevypadáte vůbec dobře" zeptal se mě přijemně agent. "J-já n-nevím...." zbytek už si nepamatuju, probudil jsem se až v nemocnici.
" Dobrý" pozdravil agent když vcházel do mého nemocničního pokoje. "Dobrý" odpověděl jsem. "Prosím vás mohl by jste mi vysvětlit co dělám v nemocnici" zeptal jsem se. " Zkolaboval jste, doktoři řekli, že je to z nedostatku spánku a odpočinku, asi by jste neměl tolik pracovat" usmál se na mě tím nejdokonalejším úsměvem, který jsem kdy viděl a já zrudl, doufal jsem, že si toho nevšimnul a dál jsem dělal jakoby nic. "A kdy mě pustí?". " Můžete odejít už dneska k večeru, ale byl bych rád kdyby jste se poté stavil na naší policejní stanici chtěl bych s vámi probrat tu událost z dnešního poledne, kterou jsme nestihly. Mimochodem vypadáte roztomile,když se červenáte. Tak se zatím mějte" rozoučil se a já myslel, že se na místě rozteču. On si toho všimnul. Panebože další trapas na můj list, ale to by znamenalo asi jenom možná, že je gay. To by bylo to nejlepší co by se mi kdy stalo. No nic musím na něj teď přestat myslet a odejít domů. Jen co to proberu s doktorem.
Naštěstí mě pustily hned co jsem si zašel za doktorem, ten mi akorát předepsal prášky a já vyrazil do lékárny a hned domů. Doma jsem si hned jeden prášek vzal. Udělal si jídlo a sedl si k počítači, kde jsem měl rozpracovanou práci. Až jsme úplně zapomněl na čas. Když jsem se podíval na hodiny tak už bylo kolem deváté hodiny večer a já si vzpomněl, že jsem měl jít a policejní stanici. " Sakra" zaklel jsem. "Teď si budou stoprocentně myslet, že jsem to udělal". Hodil jsem na sebe kabát, vzal si klíče a chystal jsem se k odchodu jenže u dveří zazvonil zvonek. Byl to agent Andersone. " Dobrý večer doufám, že jsem vás nezastihl při útěku jste přeci jenom náš jediný podezřelý" podíval se na mě pohedem, který by vyděsil snad každého, až na trenérku Sylvestrovou na mojí střední škole. " Ne vůbec ne, já zapoměl na čas a teď jsem měl v úmysl jít na stanici, moc se omlouvám, ale jestli jste tady vy, nemohli bychom to dořešit tady abychom jsme se nemuseli trmácet přes celé město na policejní stanici" poodstoupil jsem od dveří a nechal jsem mladého agenta vstoupit.
Co se stalo pak si vůbec nepamatuju, ale co se stalo ráno mě naprosto vyděsilo. Probudil jsem se vedle spícího, nahého agenta Andersona ve své posteli a aby to nebylo málo já na sobě taky neměl ani jediný kousek oblečení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rachel22 rachel22 | Web | 4. března 2013 v 19:12 | Reagovat

to je Kurt schizofrenik? Tahle kapitolovka je vážně dobrá! :)

2 mimi mimi | 4. března 2013 v 19:34 | Reagovat

paaaani to jsem zvedava co se bude dit :))))))))

3 christy christy | Web | 6. března 2013 v 17:32 | Reagovat

Ou tak to jsem zvedava jak to dopadne, nahy hmmmm pekna predstava
Super tesim se na  pokracovani :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama