Březen 2013

Boj proti homofobii

30. března 2013 v 19:38 | MissKaki |  Boj proti homofobii

Tento projekt je hlavním projektem stránky. Myslím, že mluvím za všechny, když řeknu, že homofobie je něco, co není přijatelné. Nenávist člověka kvůli tomu, jak se narodí se mi příčí. Homofobie je stejně hnusná a nebezpečná jako rasismus, jenže nejhorší je, že se o ní nemuví. Přijde vám v pořádku, když se vezmou dva lidé a rozvedou se po několika hodinách, ale jsou oddáni právoplatně, a dva lidi stejného pohlaví žijící spolu 10 let se vzít nemůžou? Mně to připadá na hlavu padlé. Takže jsme se rozhodli odstarovat tento projekt, jehož mottem je jeden výrok Darrena Crisse.

Cílem projektu je osvěta o tom, jak to na světě chodí. O tom, jak je svět zlý, ale i o tom, že se věci mění také k lepšímu. Cílem je ukázat, že vám není jedno, že demokratické země kážou jedno, ale většina z nich nepovoluje adopci či svatbu homosexuálů.

Projekt má několik částí. Bude obsahovat 2 a více článků o tom, jak to ve světě chodí - postojem k homosexualitě a historii homofobie obecně. Jeden článek věnujeme výhradně ČR.

Další částí je rubrika tzv. Black list. Zde jsme se rozhodly psát o nesmyslných zákonech, hnusotách, ale hlavně slavných homofobech. Divili by jste se, kdo všechno jím je. Pro příklad třeba Chris Brown či Eminem. Z domácích řad snad nejslavnější bývalý prezident V. Klaus

Oproti tomu zde bude rubrika All star. Zde naopak budeme zveřejňovat vývoj k lepšímu a hvězdy, které jsou naopak podporovateli a snaží se něco změnit. Opět pro příkad Lady Gaga či Kristen Bell.

A teď je to na vás. Pokud se chcete přidat, vyplňte přezdívku, blog a důvod či postoj, kvůli kterému jste se přidali. Poté si můžete na blog přidat tuto ikonku:
Co by nám udělalo radost je rozšiřování projektu. Takže pokud budete chtít projekt podpořit, dejte si prosím tuto ikonku na blog. Není to reklama nebo něco. Pouze rozšíření povědomí o projektu. Takže pokud si jí dáte na blog, moc by jste nás potěšili a děkujeme.:

K projektu se můžete připojit i vy. Stačí napsat na blogu článek s touto problematikou. Váš názor, diskuzi, co chcete. Jde o to, aby jste vyjádřili názor a ukázali, že vám to jedno není.

Doufáme, že se k projeku připojíte:))

Klaine Sraz

30. března 2013 v 17:20 | MissKaki |  Klaine sraz
Tento projekt nezávisí na nás, ale na vás, hlavně na vašem počtu. Nevím jak u vás, ale u nás jsem z prváku jediný klainer a snad i jediná, co na glee kouká. Cherry má ve škole aspoň pár lidiček, kteří glee sledují, ale žádný veliký klainer, tam také není.

Proto nás napadlo, jestli není v našem okolí nějaký Klainer.

Sraz by se konal několika způsoby.

Pokud by se přihlásilo dostatek lidí, byly by sme schopné se sejít ve větším městě, třeba v Praze. Tento sraz by se konal jen párkrát do roka. Ale myslím, že sejít se s lidmi, kteří mají stejný koniček, by bylo fajn:)

Rádi by jsme se ale sešli i ve městě, kde bydlíme. Tím tedy apeluji na klainers z okolí Chomutova. Z Cherry bysme rády našli nějaké fandy, jelikož si připadáme, že jsme tak nějak sami. V tomhle případě by jsme se rády scházeli nějak pravidelně. Je to opravdu o tom, že hledáme lidi nám podobným, se kterými by jsme si rozuměli.

Takže se prosím do komentářů vyjádřete, jak se vám ten nápad líbí:)

Klaine fanclub

30. března 2013 v 16:50 | MissKaki |  Klaine fanclub
Tento projekt snad nemusím představovat. Jednoduše fanclub našeho OTP či jen oblíbeného páru.
Je to jednoduché. Do kmentářů vyplníte dotazník, který je na konci článku, a my vás zapíšeme do listiny fanclubu. Na blog si můžete poté dát ikonku s odkažem na tento článek. Toď vše. Doufám, že se vás přihlásí hodně, jelikož Klaineři jsou ti nejlepší shipeři:))

do komentářů vyplňte
Přezdívku
Blog (pokud nějaký tedy je :))
Oblíbená Klaine scéna
Oblíbený Klaine duet
Jak dlouho si Klainer? (stačí podle sérií)

ikonka fanclubu

Listina členů


Hudba 20. a 21. století - informace

30. března 2013 v 16:30 | MissKaki |  Hudba projekt

O čem to bude? Tenhle projekt mám v hlavě už delší dobu. Jedná se o historii hudby. Celý projekt se bude zabývat důležitými představiteli nově vzniklých stylů a osobnostmi hudby obecně. Připadá mi směšné, že hodně mých vrstevníků začíná a končí Nirvanou, Queeny a Beatles a ostatní legendy jednoduše nezná.

Pokud tedy máte rádi hudby, budu ráda, když si náš projekt oblíbíte a přečtete si ho.

Ve formě článků, kdy každý bude o jedné ikoně hudby, pujdeme od počátku 20. století až ke současnosti. Na projektu se budu podílet já, Cherry a můžete i vy! Pokud připravíte jeden obsáhlejší článek o někom, kdo je podle vás důležitý, nebo jen je to váš oblíbenec a chcete se podělit, můžete ho poslat na náš mail (s příklady hudební tvorby) a my ho, až přijde na řadu časově, určitě uveřejníme.

Díly budu přidávat podle času, takže nepravidelně. Počítám, že se projekt rozjede až začátkem prázdnin, ale určitě do té doby nějaké díly přidám.

Doufám, že vás projekt zaujal a zapojíte se či jen budete číst:))

Jinak 1. díl bude o George Gershwinovi

Konec rekonstrukce

30. března 2013 v 15:37 | MissKaki |  Informace o Blogu
Takže, reknstrukce skončia. Lay je nastacený, rozcestníky skoro také a zbývá pouze rozjetí projektů.
Doufám, že se vám nová podoba blogu líbí. Mně tedy docela ano:) Ale hlavně doufám, že se zapojíte do projektů:) Ty zveřejním ještě dnes:)
Chris Colfer

30. března 2013 v 14:16 | MissKaki

Životopis

News

Photos

Ostatní


Darren Criss

30. března 2013 v 14:13 | MissKaki

Životopis

Photos

News

Ostatní