Triangle - kapitola 3.

28. února 2013 v 15:00 | MissKaki |  Triangle - FF


VALENTÝNSKÁ PÁRTY "Šťastného Valentýna!" Zakřičela do mikrofonu Shuger. Celá párty byla v plném proudu. Rachel a Finn se k sobě lepili až to dohnalo Santanu k tomu, aby si sedla co k nejvzdálenějšímu stolu. Tina a Mike tancovali snad už od začátku a Puck, no ten byl obklopen velkou fůrou holek. Dave seděl se Santanou u stolu. Ona byla jediná, která se s ním bavila, aniž by tam byl Kurt, který ještě nedorazil. "Nevíš, kde je Kurt?" Zeptal se ji. "Nevím, ale asi se ještě šlechtí. Je to Kurt." Dave se jen zasmál. S tímhle asi měla pravdu. Najednou se otevřely dveře a tam stál. A ne sám. Kurt šel ruku v ruce s Blainem ke stolu k Rachel a Finnem. "Ahoj lidi." Pozdravil Kurt Rachel a Finna. "Ahoj, sluší vám to. Hele Blaine, taky se tak těšíš na ten zápas?" Řekl Finn. "Jo hodně. Jsem zvědaví, kdo to vyhraje." Řekl Blaine. "Máte krásně sladěné oblečení." Poznamenala Rachel. "Děkuju, moc pěkné šaty." Poukázal na její šaty Kurt. Trochu se rozkoukal po místnosti. Chtěl vědět kde sedí Dave. "Pujdete zpívat?" Vytrhla ho z hledání Rachel. "Jasně, ale později. Teď jsme přišli. Začni ty." Pobízel ji Blaine. Rachel ani chvilku neváhala a přešla k mikrofonu a začala zpívat.
Po ní si vystřihli duet Sam a Mercedes. Následně vytáhla ze židle Brittany Blaina a rozezněla se písnička Love Shack. K Blainovi se připojil následně i Kurt. A to vše sledoval i Dave. Kdo to je? Co to má znamenat? To bylo jediné co se mu opakovalo v hlavě. "Santano, kdo to je?" Santana se na něj nachápavě podívala. "To je Kurt a Blaine. Jeho kluk. Chodí spolu snad už půl roku..." Zakrroutila hlavou. Dave nevěřícně vydechl. Nemohl uvěřit, jak mu Kurt lhal. Poté co písnička skonila se Kurt rozhodl k něčemu, co nemohl odkládat. Rozhovor s Davem. Santana mu řekla, že sedí u jejího stolu. Vydal se tím směrěm. Pak ho uviděl. Mlčky si přisedl a začal. "Čau, bavíš se?" Řekl jakoby nic. "Lhal si mi..."Řakl jenom Dave. "Ne, nelhal. Nikdy jsem ti neřekl, že přítele namám. " Oponoval Kurt. "Já beru i to, že mi neřekneš jak věci jsou za lež. " Podotkl Dave. "Nechtěl jsem ti ublížit. Měl si to teď těžké, já bych ti s tím, že někoho mám moc nepřidal..." Omluvil se Kurt. Dave jen kývl hlavou, jako, že je to tedy ok. Ale nebylo. Žárlil. Žárlil na toho Blaina, byl naštvanej. Chtěl kurta pro sebe. "Ahoj, tak tady jsi." Řekl Blaine, když koneně našel Kurta. "Promiň, nějak jsem se zakecal. Blaine tohle je Dave Karofsky. Dave tohle je Blaine Anderson. Dave je můj kamarád. " Představil je. "Těší mě." Řekl poněkud udýchaně Blaine. "Mě taky." řek Dave, jak nejvíce mile mohl. "Kurte, schání tě Rachel." Řekl Blaine. "Jo už jdu." "Hele, Kurte, nepujdeš v pondělí na kávu?" Zeptal se Dave odcházející ho Kurta. "Jo, ještě se domluvíme. Zatím se bav." Poručil Kurt a šel ke stolu za Rachel.
KAVÁRNA. Dave šel na domluvenou schůzku do kavárny. Otevřel dveře, ale trochu se zarazil. Kurt stál u odkldacího stolku, na kterám měl kávu a vedle něj stál Blaine. O něčem si povídali. "Byla to super párty." podotkl Kurt. "To ano. Náš první Valentýn. Mimochodem, už jsem ti poděkoval za dárek?" "Asi tak milionkrát. Nemusíš pořád děkovat. Jinak taky ti děkuju. Moc se mi líbí. Hele, zítra nemůžu přijít, ale ve středu mám čas, tak přijedu." Oznámil Blainovi. "Taky nemám zítra čas, takže středa je perfektní. Ve čtvrtek mám ale jednoroční večeři, takže přijedu až v pátek." Řekl a upil z kávy. "Jednoroční co?" Podivil se Kurt.
"Každej rok musím absolvovat večeři s rodiči. Mů bratr je dospělý a už nemusí, takže většinou se probírá jen můj hříšný život...." Zakroutil havou. "To je mi líto." "To nemusí, jak jsem říkal, já už to skoro ani nevnímám. Mimochodem právě ti přišlo rande." Dořekl Blaine a pokynul hlavou směrem k Davovi. Ten se po prvotním záseku rozjel k chodu a šel ke Kurtovi s Blainem. "Není to rande, jsme kamarádi." Zakroutil hlavou Kurt a Blaine se zasmál. Když přišel Dave ke klukům, tak ho Blaine pozdravil, rozloučil se s Kurtem a odešel. Dave se za ním otočil. "Ahoj Dave. Někdy musíme jít na kávu všichni tři." Podotkl Kurt. "Jo, jasně." To by bylo vážně skvělý, pomyslel si.
To poslední co by chtěl je vysedávat s tim jeho amantem "Dáš si něco?" Zeptal se Kurt Dava. "Ne, asi ne...ty už něco máš jak vidím.." "Jo, Blaine byl v Limě, tak jsme se sešli." "On nebydlí v Limě? " Řekl Dave. "Ne, bydlí ve vedlejším městě. Chodí tam i do školy." "Tak proto ho ze školy nenám." Dovtípil se Dave. "To ne no." Dodal Kurt a upil z kávy. Od té události v kavárně se necítil s Davem tak dobře, jako předtím. Seděli v kavárně asi půl hodiny. Probírali témata jako počasí a další. Jednoduše to, když se nemáte s dotyčným o čem povídat. Po půl hodině se rozešli. Dave nad vším přemýšlel, chtěl toho Blaina odstranit z cesty. Ale jak?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Christy Christy | Web | 28. února 2013 v 15:28 | Reagovat

Já mu dám odstranit z cesty až se mu hlava desetkrát otočí :-D
Bylo to úžasné, těším se na další kapitolku ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama