Triangle - kapitola 1.

24. února 2013 v 19:05 | MissKaki |  Triangle - FF

I já jsem začala psát FF:) Píšu už chvíli, ale na blog jí dám až teď. Je to moje první ff, tak doufám, že mi prominete moje začátečnické chyby. Slibuju, že se časem zlepším. Nevím, jak často ji budu přidávat. Hlavně podle času. Mám něco dopředu napsaný, tak na 4 díly.:) Snad se bude líbit¨


1. Kapitola
about: Kurt randí s Blainem. Blaine ovšem chodí na Dalton. Kurt se stal kamarád s Karofskim, který ho přestal šikanovat a namísto toho se do něho zamiloval. Vyprávěno z pohledu vypravěče.

Příběh nemá nějakou časovou orientaci. Ta vypline z děje:)

Kurt seděl v knihovně a sledoval padající sníh. Za týden bude Valentýn, první Valentýn s Blainem. Nemohl ani říct, jak moc se těší. Přemýšlel, jestli se Blaine taky kouká na sníh a zasnil se, když ho vyrušil Dave. "Nad čím přemýšlíš?" zeptal se Dave Kurta. Bylo to už pár měsíců, co díky Kurtovi vyšel se svojí orientací. Věci se opravdu změnili. Nebylo to lehké, ale šikanování Kurta přestalo a na něho si také nikdo nedovolil. Narazit na skříňku někoho jako je on, nedokáže hodně lidí. Přesto bylo pár lidí, zvláště sportovů, co mu dali zabrat. To ale bylo nazačátku, od té doby uběhl nějaký ten týden a urážky pomalu ustávájí. Za to, že může konečně žít tak, jaký je, mu pár urážek stojí. Podíval se na Kurta ale ten už se na něj koukal. "Jen přemýšlím. Za týden je Valentýn..." usmál se. Ano měl pravdu, za týden je Valentýn. Na tohle se připravoval už dlouho. Ke Kurtovi něco cítil, nevěděl co, ale stejně ho chtěl. A ne jako kamaráda. Kurt ještě přítele neměl a na škole jiný gay není. Vlastně, kdyby řekl ne, tak komu už? Pořádně se nadechl, teď, teď mu to řekne. "Kurte...máš plány na Valentýn?" Ne špatně, nedal na to otázku. Byl to dotaz ne otázka... "Jo, pujdu na tu párty co se pořádá. Co ty?" Jasně nepochopil to. "No já taky, asi..., jo a hele " když v tom přišla Tina. "Kurte, za chvíli začíná hodina. Pojď už." Kurt jen kyvl, řekl ahoj Davovi a še s Tinou. Jak odešli Dave popadl za hlavu, jak to zase zkazil.
BLAINOVO BYDLIŠTĚ - Kurt šel k Blainovi domů. Jeho rodiče nebyli zase doma. Vlastně je jetě neviděl. A Blaine o nich ani nemluví, jen o jeho bratrovi. Musí zjistit víc. Zaklepal na dveře k pokoji a vešel. Blaine zaklapl notebook a šel za ním. Vlepil mu letmou pusu a vzal si od něj kafe, které mu přinesl a poděkoval. "Ahoj, jak ses měl?" Zeptal se Kurt. "Teď už líp, co jsi tu. " Zasmál se. Kurt se nemohl nezasmát nazpět. "Řekni mi něco o tvých rodičích." Řekl najednou Kurt. "Není to hezký příběh, pojď si povídat o něčem příjemnějším. Třeba o tobě a nové kolekci.." Začal, ale Kurt ho přerušil. "Hele, ty víš o mé rodině vše. Si dokonce tátův ztracený syn. No tááák." Žadonil Kurt. "Dobře, dobře... Můj táta a moje matka tvoří klasickou jižanskou rodinu. Nikdy mě ani bratra v tom být zpěváci nepodporovali. Chtěli z nás mít prototipy jižanských chlapů se ženou, co se stará o domácnost a velkou rodinou. Když jsem jim řekl, že jsem gay, tak jim to trochu narušilo plány a naše vztahy docela vzali za své. Máme spolu domluvu, oni platí a já mlčim. Bydlí v Chicagu. " Kývl hlavou. Kurt nevěděl co říct. Bylo mu jasné že vstahy s nimi nemá Blaine dobré, ale až tolik...Do té doby si neuvědomil, že rodiče nejsou všechny takoví jako jeho táta. Otočil se a řekl: "Je mi líto, že jsem to vytáhl..." "To nebuď, mně už to nemrzí dávno." "Hele, oni to jen nevidí. Nevidí tebe. Máš hodně lidí, co tě mají rádi takový, jaký jsi. Slavíci, bratra … mně" Usmál se. Blaine se na něj podíval a natáhl se k němu... "Počkej, říkal si něco o nové kolekci, musím si vybrat něco na Valentýna." Řekl a vstal z postele. Blaine se zasmál a spadl směrem, kde Kurt seděl.
ŠATNA MCKINLEY - Kurt si dával učebnice do skříňky a přemýšlel nad svým dárkem pro Blaina. Bylo těžké něco vymyslet, jelikož chtěl něco originálního. Z přemýšlní ho vytrhl Dave. Dave. Kdyby mu někdo řekl, že s ním bude kamarád, asi by se mu vysmál. S postupem času mu jeho šikanu odpustil. Každý se s tím, kdo je srovnává jinak. Nijak nezlehčoval co dělal, ale měl pochopení. Nakonec se z něho vyklubal docela milý společník. Byl jiný než on. Nezajímal se o věci jako Kurt. Možná je to i dobře. "Ahoj Kurte, máš se?" zeptal se ho. "Ahoj Dave, mám se fajn a ty?" "Ujde to, hele jak jsme se bavili o té párty, tak mě jen napadlo jestli to nebude blbý.." Zeptal se jakoby nic. Dave si myslel, že když na to pujde oklikou, napadne Kurta samo, co mu chce a on mu to ulehčí. "Co bude blbý? Neboj děcka z glee jsou s tebou smířený. Neřekl bych, že tě zrovna zbožňujou, ale nenávist to není. Sám Finn se ptal jestli pujdeš.." řekl Kurt "Ne tohle jsem nemyslel, já myslel jako že singl, víš." Na to, jestli ho tam budou pronásledovat zlostné obličeje jeho kamarádů opravdu nemyslel, kdyby tam byl s Kurtem, tak by mu nevadilo nic. "Nebude, Artie jde taky sám a další... Bude to ok." Zasmál se. "Já už musím jít do třídy, uvidíme se v jídeně, čau." Dodal a odkráčel. Dave se na něj jen podíval. To je Kurt vážně tak nevšímavý? Přesto, byl rád, že ho Kurt na párty chce. Zeptá se ho v jídeně.
JÍDELNA. Kurt seděl v jídelně a přehraboval salát. Mercedes odešla asi před 10 minutami. Čekal na Dave a chvíli si krátil na mobilu. "Dobrou chuť." Popřál mu Dave, když si přisedal s tácem s obědem."Dík, ale tenhle salát je tu snad od včerejška. Taky doubrou chuť." Popřál mu Kurt taky. "Máš už vymyšlný, co si vezmeš na Párty?" "Vlastně jo, ale není to žádná extravagance. Přesto velmi moderní a hezké." Přitakal Kurt. "Takže žádné flitrované sako?" "Ne to ne" Zasmál se Kurt. "Hele, nešel bys po škole na kafe?" "Rád, ale maximálně na hoďku. Mám ještě další plány plus něco do školy." Odpověděl na Davovu otázku. "Jasně. Tak teda po škole." Zakýval hlavou Dave. Rozmyslel si to, a chtěl Kurta pozvat tam. Přeci jenom je to lepší prostředí než jídelna. Kurt navíc kávu miluje. On jí nemusí, ale on jo, takže bude aspoň v dobrém ropoložení. Vtom zabzučel Kurtův mobil. Neúmyslně se podíval na SMS, co přišla. Byla od někoho, koho neznal. Nebyl z glee a ani jeho táta. Nikoho jiného neznal, s kým by byl kamarád. Bůh ví. Kurt se hned vrhl po telefonu. Začal číst SMS a přitom se začal smát. "To je idiot." Usmíval se. Řekl to potichu a ne s naštváním. Spíš líbezně, jakoby zasněně. "Cože?" Optal se Dave." Ale nic, tak se uvidíme na tom kafe." Řekl a vyšel z jídelny. Dave se za ním jen koukal.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mimi mimi | 24. února 2013 v 21:15 | Reagovat

uzasny moc se tesim na dalsi :)))))))))))

2 Cherry La´Push Cherry La´Push | Web | 24. února 2013 v 21:41 | Reagovat

Po mém přemlouvání si jí sem konečně dala :)...a udělala jsi vážně dobře, protože ta povídka je fakt bombová :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama