Dark Side 1. kapitola

28. února 2013 v 15:53 | Cherry La´Push |  ff
1. kapitola Dark Side...Enjoy :)

Dark Side
Pomalu nikdy nikdo neviděl, jak vypadá Newyorský park o půlnoci, až na mladého modrookého muže, jemuž teď po tváři tekly slzy plné znechucení sama sebe. Nemohl uvěřit, že to doopravdy udělal. Vždyť on byl přeci ten slušný a rozumný člověk, který nikomu neubližoval, ale přeci jenom to udělal, udělal tu nejhorší věc na světě. Zabil člověka, který mu ubližoval, který ho nutil dělat tak strašné věci, které si nikdo nepřeje zažít. Ale na policii s tím jít nemohl, zavřeli by ho na bůhví jak dlouho a to on nechtěl a tak si sedl na prázdnou lavičku v parku a zbraň kterou pořád svíral v ruce očistil a zahodil do jezírka, u kterého seděl. Sklopil hlavu do dlaní a rozbrečel se tak jako ještě nikdy před tím. V tom, ale v dálce zaslechl policejní sirény. "Někdo musel nahlásit, že slyšel střelbu" pomyslel si Kurt. A tak se zvedl z lavičky, otřel slzy, pokusil se uklidnit a vydal se na cestu domů.
"Panebože, panebože" vydal ze sebe propocený mladík ležící na posteli ve svém Newyorském bytě. Takovouhle noční můru v životě neměl a docela ho to vystrašilo, i když vůbec nevěděl koho to vlastně zabil a taky nevěděl vlastně ani důvod, ale nějakou zvláštní pozornost svojí noční můře nevěnoval. A tak se vydal do koupelny, kde ze sebe shodil propocené pyžamo a osprchoval se. Jakmile se vrátil z koupelny hodinky ukazovaly čtyři hodiny ráno. " Super, takže se zase nevyspím" pomyslel si a šel si udělat alespoň kafe, které ho pokaždé dokázalo nabudit na další den. Vůbec nechápal, proč ho ta noční můra pronásleduje noc co noc už celý týden a proč zrovna dneska byla živější než kdykoliv jindy.
Tolik toužil se pořádně vyspat, ale vůbec nemohl, pokaždé se budil tak brzo ráno a potom už nemohl vůbec usnout." Ještě že je dneska sobota a do práce nemusím" řekl a unaveně se protáhl." Ale když o tom tak přemýšlím, asi se tam jen zajdu podívat a vyzvednu si své náčrty a půjdu domů". Kurt totiž pracoval jako asistent v módní agentuře, ale jeho sen byl stát se módním návrhářem a tak si potají čmáral skici různých návrhů, které ho napadly, ale nikomu je nikdy neukázal.
Nasedl do auta a za necelých 20 minut byl v agentuře, odemkl si a šel do čtvrtého patra, kde měl svojí kancelář. Otevřel kancelář a začal hledat svůj skicák, ale nikde ho nemohl najít. " To je divný, vím, že jsem si ho domu nebral" přemýšlel nahlas. "Promiňte, hledáte tohle" ozval se za ním mužský hlas. Když se otočil, uviděl mladého muže s kudrnatými vlasy a naprosto kouzelnýma medovýma očima, který v ruce svíral jeho skicák. "A-ano, mohl byste mi to vrátit a rád bych se zeptal, kdo jste? A co zde děláte? Nikdy jsem vás tu neviděl." Kudrnatý mladík mu s úsměvem podal skicák a změřil si ho pohledem a s odpovědí: " Na to bych se mohl ptát taky, já jsem agent Blaine Anderson a vyšetřuji zde vraždu, která se stala u nedalekého Newyorského parku, asi včera večer." Panebože to není možný, proběhlo Kurtovou hlavou. To snad nemůže být taková náhoda, aby se mi o tom zdálo a ono se to doopravdy stalo. Nakonec ze sebe vydal jenom jednoduchou otázku, která ho zajímala ze všeho nejvíc. "A proč jste vlastně tady a v mé kanceláři?" Ale netušil, že odpověď, kterou dostane mu naprosto vyrazí dech. " Pár svědků včera vidělo útočníka a popis naprosto sedí na vás pane Hummle."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mimi mimi | 28. února 2013 v 17:40 | Reagovat

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaani to jsem zvedava co se bude dit :))))))

2 MissKaki MissKaki | Web | 1. března 2013 v 20:22 | Reagovat

Super, moc se těším na další:)

3 Christy Christy | Web | 2. března 2013 v 0:19 | Reagovat

No potěš pánbůh...:-D Jsem zvědavá co bude dál...:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama